Arama
Filtrele
Kapat

Hakkımızda

Buff Nedir?

Multi fonksiyonel Buff ürünleri farklı kullanım alanları olan, bir performans ürünüdür. Buff’ı yüksek düzeyde konfor, koruma veya doğa ve eğlence aktiviteleriniz süresince uygun bir tarz elde edebileceğiniz çok farklı şekillerde kullanabilirsiniz.

Buff markası, İspanyolca'da atkı anlamına gelen bufanda kelimesinden türetilmiştir. Buff, outdoor aktivitelerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir giysi ve aksesuardır. 

Sporcular, dağcılar, dalgıçlar, Jim Lee gibi kayak efsaneleri, dünya bisiklet şampiyonu Laurent Brochard, Brezilya’nın futbol yıldızı Ronaldo, motosiklet maceraları devam eden Ewan MacGregor ve Charley Boorman, uluslararası atlet ve yazar Sally Edwards, Buff’ı giyen ünlüler arasındadır.


 

Buff-Tr.com | Buff Türkiye Hakkında

Buff-Tr.com | Buff Online Satış Mağazası, Gülbahar Mh. Avnidilligil Sk. Ayja Apt. N.4 D.6 34394 Mecidiyeköy/İstanbul adresinde ikamet eden, Red Bilişim İnt. Ltd. Şti 'ne ait online satış sitesidir.

red - buff

Buff ürünleri İspanya Merkezli Buff S.A. tarafından üretilmekte ve Buff Türkiye'ye tek yetkili distiribütör Kutupayısı Ltd. Şti. tarafından getirilmektedir.

Buff-Tr.com vasıtasıyla, %100 Orijinal Buff® markalı ürünleri, kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde temin edebilirsiniz. Sitede sadece Buff® markalı ürünler yer almakta ve satışa açık olan tüm ürünler için stok tutulmaktadır. Mesai saatleri içerisinden verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.


 

Nasıl Giyilir?

  • Buff Boyunluk Bandana
  • Orjinal Buff Bandana

Original Buff'ın en az 12 farklı giyim yöntemi vardır. En çok tercih edilen kullanıml şekilleri; atkı, şapka, saç bandı, fular, balaklava, güneş-rüzgar ya da toz maskesi, bandana, korsan bandana, baş örtüsü, alın bandı, buff boyunluk ve beredir.

Buff Nasıl Giyilir Videoları için lütfen tıklayınız.

Buff bandana fiyat listesini görmek için tıklayın!

Buff'ın Tarihçesi

Özel Üretim Buff Bandana